עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

ארון בגדים לילדים

אחד השלבים החשובים ביותר בעיצוב חדר שינה של ילדים, זה השלב בו על ההורים לבחור ארון בגדים לילדים. מהשלב בו משתמשים בשידה קטנה ורגילה עבור הבגדים של הילד, עוברים לשלב בו משתמשים בארון בגדים, כשעל פי רוב, בגיל העשרה, נחליף אותו שוב בארון שמתאים לבני נוער.

עיצוב ארון בגדים זו מלאכת מחשבת. לא רק בגלל המבנה החיצוני שלו אשר צריך להתאים למבנה החדר ולגודל שלו, אלא גם מבחינה פרקטית, אנחנו צריכים לדעת כיצד להתאים את מבנה וגודל הארון כך שהוא יוכל להכיל את כל הבגדים של הילד בצורה נוחה ופשוטה. אנחנו צריכים לוודא שיהיה מספיק מקום להכל ויתרה מזו, אנחנו צריכים לוודא שהארון יאפשר לילד לשמור, כמה שניתן, על סדר בבגדים ובשאר הפריטים שמוצבים בתוך הארון.

ארון בגדים לילדים, יכול להיות ארון ציר, קרי ארון עם דלתות נפתחות באמצעות ציר רגיל או ארונות הזזה לחדר שינה, כלומר ארונות שאפשר להניע אותם מצד לצד. חשוב לומר, ארונות הזזה לחדר שינה הם הרבה יותר נוחים, חסכוניים (בשטח) וכן הרבה יותר בטוחים במידה מסוימת, לכן הורים רבים מעדיפים להשתמש בהם ולא בארונות ציר רגילים.

עיצוב ארון בגדים ילדים – כיצד הוא מתבצע?
עיצוב ארונות זו אומנות. כשאנחנו ניגשים לעצב ארון בגדים לילדים עלינו להתחשב במספר גורמים, ראשית, בשטח החדר ברוטו ושטח החדר שמוקצה לארון נטו, עלינו להתחשב בגובה החדר ובשאלה אם אנחנו רוצים להתקין ארון בגדים שיגיע עד התקרה או עד לחצי גובה.

שנית, אנחנו צריכים להחליט כיצד נעצב את הארון מבפנים, כמה מגירות יהיו בו, כמה מדפים, היכן נציב את המתקן לתליית מעילים, מה יהיה העומק שלו, האם תהיה בתוכו מראה או שמא תהיה מראה חיצונית ועוד.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון, ארון בגדים לילדים, כולל בדרך כלל לא רק בגדים אלא גם דברים אחרים, למשל, הארון צריך לכלול גם מקום לצעצועים ואלמנטים אחרים שילדים נוהגים להשתמש בהם, ובשביל לחסוך במקום של התקנת ארון נוסף, אנחנו מעדיפים לאחסן אותם בארון הבגדים.
נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, זה המיקום בו אנחנו מציבים את הארון בחדר. אם אנחנו בוחרים להתקין ארונות הזזה לחדר שינה או כל ארון אחר, הרי שאנחנו צריכים לקחת בחשבון איפה אנחנו רוצים להציב אותו כך שיהיה נוח לשימוש ולא יימנע מהילד להשתמש בחדר בצורה פרקטית.

אם אתם רוצים לדעת עוד על עיצוב ארונות ובפרט על עיצוב ארון בגדים לילדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. עץ לדעת מתמחים בעיצוב וייצור ארונות בגדים לילדים ולמבוגרים. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא.  הצוות שלנו מחכה לפנייתכם. ניתן לפנות אלינו בטלפון או במייל. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: