עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

ארון בגדים 2 דלתות הזזה

ארונות לחדרי השינה הם הפתרון הנוח והיעיל ביותר לאחסון. ארון בגדים 2 דלתות הזזה הוא פתרון נוח במיוחד בחדרי שינה קטנים, שאין בהם מקום לארונות גדולים יותר. בחירת הגודל והגובה תלויה בראש ובראשונה בתנאי החלל והחדר, אך גם ברצונם של הדיירים. יש כאלה שיעדיפו ארון אחד גדול, אך יש כאלו שיעדיפו להסתפק במראה מינימלי של ארון בגדים שתי דלתות.

ארונות עשויים מחומרי גלם שונים, אך מומלץ לבחור ארונות שעשויים מעץ מלא. הם עשויים להיות יקרים יותר, אך הם יהיו עמידים לאורך זמן רב יותר וכך ההשקעה תהיה משתלמת יותר. אלו גם ארונות חזקים ויציבים יותר. מבחינת עיצוב הארון אפשר לשלב חומרים נוספים, וכך ליצור ארון הזזה 2 דלתות עם מראה. בחללים קטנים המראה תקנה תחושה של חדר גדול יותר, וכיוון שמדובר באחת מדלתות הארון היא תחסוך צורך במראה נפרדת, וכן אין כאן תפיסת מקום על ידי פתיחת דלתות, גם האלמנט הזה חשוב בחלל קטן.

ארון בגדים 2 דלתות הזזה ניתן להשיג במגוון עיצובים וסגנונות, כמו למשל סגנון כפרי בעל מראה מסורתי, או סגנון תעשייתי מתכתי. כמובן שאפשר לעשות שילובים בין סוגים שונים של חומרי גלם וכן לעצב את פנים הארון כרצונכם. למשל, עבור לקוח אחד יתאים צד אחד של מדפים וצד אחד של מתלים, ועבור לקוח אחר יתאימו נישות שונות שיתאימו לאביזריו ולאישיותו. את הכול ניתן לתכנן לפי הדרישות שלכם ולא בקיבעון של תבנית קבועה מראש.

חשוב לציין שארון בגדים 2 דלתות הזזה לא חייב להיות קטן. בהחלט אפשר לייצר ארון גדול מאד עם שתי דלתות בלבד אם זו ההעדפה שלכם. כמו אלמנטים אחרים בעיצוב הבית שלכם - גם חלוקת הדלתות בארון תלויה בהעדפות האסתטיות שלכם. כאן המקום לציין שגם בחירת ידיות הארון תלויה בהעדפות שלכם וכדאי לבחור במשהו שיזרום עם הדלתות שבחרתם, אך יעניק טוויסט מסוים למראה מושך ועדכני.

ארון בגדים 2 דלתות הזזה יכלול מסילה סמויה. היא אמנם צוברת יותר לכלוך מארון עם דלתות נפתחות, אך הדבר מאפשר ניצול יעיל של החלל. בנוסף, בארון בגדים שתי דלתות אין צירים שמחלידים כמו שיש בארונות עם דלתות נפתחות. כשאתם מחפשים ארון הזזה 2 דלתות עם מראה או בלעדיה, פנו לצוות עץ לדעת. שם ידעו להתאים את הארון לדירה שלכם, האם מדובר בחדר עם נישה אליה יכול הארון להיכנס, ולהתאים את הבחירות העיצוביות לאופי ולאווירה שלכם.
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: