עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

ארון עם דלתות הזזה

אחת ההתלבטויות הגדולות של הורים אשר מעוניינים לקנות ארון בגדים לילדים שלהם ואפילו עבורם עצמם היא, האם לרכוש ארון עם דלתות הזזה או ארון רגיל. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של ארונות הזזה לחדרי ילדים, ארונות במגוון גדלים ועיצובים שונים. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את סוג ועיצוב הארון המתאים. 

ארון בגדים דלתות הזזה טומן בחובו מספר יתרונות. ראשית, הוא הרבה יותר נוח לשימוש, מאחר והרבה יותר קל לפתוח אותו, הרבה פעמים אין צורך בידיות מיוחדות לשם כך (ניתן להתקין ידית מובנית בתוך הדלת), היכולת לתקן את הדלתות היא הרבה יותר פשוטה. 

שנית, הוא תופס הרבה פחות מקום, מעצם זה שהדלתות נפתחות לצדדים ולא אל תוך פני השטח. לכן אנחנו לא צריכים להתחשב בפתיחה של הדלת כשאנחנו מחשבים את גודל הארון. מכאן אנחנו יכולים להסיק, שזה הרבה יותר פרקטי להשתמש בארון עם דלתות הזזה מאשר בארונות אחרים. 

שלוש, ארונות הזזה לחדר ילדים, נחשבים הרבה פעמים יותר בטוחים, מאחר והדלתות לא יכולות להיסגר על הידיים. ניתן גם להתקין מעצור בקצה של המסילה כך שהדלת לא תיסגר עד הסוף. 
אנחנו יכולים למצוא, כאמור, ארון עם דלתות הזזה עם עיצובים שונים. כך למשל אנחנו יכולים להיעזר בארון הזזה 2 דלתות עם מראה, וכן אנחנו יכולים למצוא ארון הזזה עם 3 דלתות. הכל תלוי כמובן בגודל של החדר וכן בצורך שלנו, מבחינת גודל הארון.

מה שכן, במסגרת ארון הזזה 2 דלתות עם מראה או שלוש דלתות, ברור שהמראה תהיה על הדלת בחלקה החיצוני. לעומת זאת, במקרה של ארון עם דלתות ציר, הרי שהמראה יכולה להיות בחלק הפנימי וכן בחלקה החיצוני של הארון. יש לנו יותר אפשרויות בחירה. 

ארון עם דלתות הזזה, יכול להיות מעוצב בחלקו הפנימי בצורות שונות, בין אם זה באמצעות מדפים ומגירות, מתקני תלייה ועוד. אנחנו צריכים לבחור אילו אמצעים נציב, מאיזה סוג וכמה מכל דבר. חשוב לציין, כשאנחנו בוחרים ארונות הזזה לחדרי ילדים, עלינו לקחת בחשבון שלא רק בגדים אנחנו יכולים להציב בתוך הארון אלא גם צעצועים ודברים אחרים, לכן חשוב שנשקיע חשיבה ומאמץ בשאלה, כיצד נעצב את הארון בחלקו הפנימי, באופן כזה שיתאים לצרכי האחסון של הילד, על מנת שיוכל להשתמש בארון בצורה פרקטית. 

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מידע מקיף על ארון עם דלתות הזזה. אצלנו בעץ לדעת תוכלו לקבל את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נספק לכם מידע מקיף בנושא. הצוות שלנו מתמחה בעיצוב והכנה של ארונות הזזה לחדרי ילדים וכן עוד שורה ארוכה של רהיטים לבית ולמשרד. פנו אלינו במייל או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם. 
 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: