עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

ארון 3 דלתות הזזה

אין כמעט חדרי שינה בלי ארונות. נכון, יש היום מיטות עם מגירות נשלפות ונוחות יותר מארגז המצעים הוותיק, אבל ארונות לחדרי השינה הם עדיין הפתרון הנוח והיעיל ביותר לאחסון ללא תחרות. אם אתם זקוקים למקום רב לאחסון הבגדים והחפצים שלכם, ארון 3 דלתות הזזה הוא כנראה הפתרון הטוב ביותר עבורכם. איך תבחרו ארון? ראשית נציין כי בחירת הגודל והגובה תלויה קודם כל בתנאי החלל והחדר, אך גם ברצונם של הדיירים. כך למשל יש כאלה שיסתפקו במספר ארונות קטנים, אך יש כאלה שירצו ארון בגדים 3 דלתות הזזה, או אף ארון הזזה 4 דלתות.

ארונות עשויים מחומרי גלם שונים, אך מומלץ לבחור ארונות שעשויים מעץ מלא. אמנם ארונות כאלו יקרים יותר מחומרי גלם אחרים, אך ההשקעה תחזיר את עצמה בכך שהם עמידים לאורך שנים רבות יותר. אלו גם ארונות חזקים ויציבים יותר. מבחינת עיצוב הארון אפשר לשלב חומרים נוספים. 

ארון 3 דלתות הזזה אפשר להשיג באין-ספור עיצובים וסגנונות, כמו למשל סגנון כפרי בעל מראה מסורתי, או סגנון תעשייתי מתכתי. כמובן שאפשר לעשות שילובים בין סוגים שונים של חומרי גלם וכן לעצב את פנים הארון כרצונכם. אין צרכיו של לקוח אחד דומים לזה של אחר, ולכן תבנית קבועה מראש לא תתאים כאן. הלקוח יחליט בהתאם לצרכיו האם לתת משקל גדול יותר לכמות המדפים, או שאולי יש צורך גם במגירות או במתלים רבים לחולצות, חליפות או שמלות. 

חשוב לציין שארון בגדים 3 דלתות הזזה לא חייב להיות גדול ומסיבי. כמו שאר האלמנטים בעיצוב הבית שלכם - גם חלוקת הדלתות בארון תלויה בהעדפות האסתטיות שלכם. בהחלט אפשר לייצר ארון גדול מאד עם שתי דלתות בלבד אם זו ההעדפה שלכם, או לעשות ארון הזזה 4 דלתות קטן יותר. כאן המקום לציין שגם בחירת ידיות הארון תלויה בהעדפות שלכם וכדאי לבחור במשהו שיזרום עם הדלתות שבחרתם, אך יעניק טוויסט מסוים למראה מושך ועדכני.

ארון 3 דלתות הזזה יאפשר ניצול יעיל של החלל מארון עם דלתות ציר נפתחות, שבו הצירים גם עלולים להחליד. כשאתם מחפשים ארון 3 דלתות הזזה יש לכם כתובת אחת - צוות עץ לדעת, שם ידעו להתאים את הארון לדירה שלכם, האם תוך התחשבות במידות החדר, מיקום הרהיטים האחרים וניצול מקסימלי של החלל. פנו לצוות עץ לדעת וביחד תתאימו את הבחירות העיצוביות לאופי ולאווירה שלכם.
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: