עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

ארונות בירושלים

כמעט כל אחד מגיע לשלב הזה בחייו שבו ארון הבגדים כבר לא פונקציונלי ולא ממלא את ייעודו. הארון קטן מדי, לא מכיל את כל החפצים שלכם, אין בו מספיק מגירות ודלתות והבלגן חוגג. זה הזמן להתחדש בארון שיתאים לצרכים שלכם ולהחזיר את השקט והסדר לחייכם. 

כשאתם מחפשים ארונות בירושלים, אתם רוצים לגעת בחומרי הגלם ולדעת שתקבלו את הטוב ביותר. עיצוב ארון בגדים מורכב יותר רק מלהגיד "אני רוצה שתי דלתות" או "בא לי אדום-חום". בניית ארון בגדים דורשת לדעת מידות מדויקות של החדר, של מיקומו הצפוי של הארון, של הריהוט הנוסף שבחדר, על מנת שהצבעים והעיצובים ישלימו אחד את השני ויתנו מראה זורם ולא מתאמץ. 

עץ לדעת מתמחה בעיצוב ארונות בירושלים ועובדת מול חברה לייצור דלתות לארונות בגדים, כשהמוצרים מגיעים במבחר עיצובים חדשניים לבחירתכם. לקוחות החברה נהנים גם ממוצרים ומשירותים נוספים, כמו למשל מדלתות מעוצבות במבחר גוונים וצבעים, דלתות מעץ אמיתי, ייעוץ, תכנון וייצור של דלתות לפי צורכי הלקוח וכמובן מדלתות הזזה עם או בלי מראה. 

בניית ארון בגדים יכולה להיות עם דלתות הזזה או עם דלתות נפתחות על ציר. לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו. היתרון בדלתות ציר הוא שאין מסילה שצוברת אבק ולכלוך כמו בדלתות הזזה, אך מצד שני דלתות הזזה מאפשרות ניצול יעיל יותר של חלל החדר, ומאפשרות הצבת ריהוט קרוב יותר לדלת הארון. החיסרון בדלתות ציר הוא כי הצירים עלולים להחליד וידרשו החלפה, מה שיעלה יותר מניקוי סדיר של מסילות סמויות.

כשאתם מתכננים ארונות בירושלים, עליכם לקחת בחשבון מה יהיו הגובה והרוחב של הארון. נכון, העיצוב חייב להתחשב בתנאי חלל החדר אך גם ברצון ובטעם האסתטי שלכם. עיצוב ארון בגדים הוא לא רק הצורה החיצונית של הארון, כלומר כמה דלתות אתם רוצים - שתיים? שלוש? אולי אפילו ארבע? אלא גם החלל הפנימי וחלוקתו - האם יהיו בו מגירות? אולי רק מדפים? ומה עם מוט לתליית חליפות או שמלות? 

כשאתם בוחרים חנות שמתמחה בארונות בירושלים בחרו בחברת עץ לדעת. שם משתמשים רק בחומרי הגלם הטובים ביותר שעמידים לאורך שנים ארוכות. החברה מאפשרת עיצוב במגוון סגנונות, ואתם מחליטים איך הארון ייראה בהתאם לאווירה אותה אתם רוצים להעניק לחדר שלכם. החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם אדריכלים ומעצבים, ומקפידה על ביצוע מדויק של כל העבודות בהתאם לתכניות. צוות החברה מקצועי ביותר, ושמח להעניק ייעוץ ועזרה בתכנון פרויקטים משלב התכנון עד שלב הביצוע לשביעות רצונכם המלאה.
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: