עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

ארונות הזזה לנוער

בני נוער כבר אינם ילדים, והם זקוקים לחדר שינה בעיצוב בוגר יותר. כבר אין צורך בפתרונות אחסון למשחקים, אלא בהתאמה מחודשת של הריהוט לצרכיו של הנער המתבגר או צרכיה של הנערה המתבגרת. בניגוד למדינות אחרות בעולם המערבי, אצלנו הילדים לא ממהרים לעזוב את הבית עם הגיעם לגיל 18, ולכן כשאנו בוחרים ארונות הזזה לנוער, כדאי לבחור בריהוט שיישאר אופנתי ויוכל לשמש את בני הנוער לאורך שנים.

כשאתם בוחרים ארונות לחדר של בני הנוער אתם צריכים לדעת שכל רעיון כמעט אפשרי לביצוע. אם מדובר בחדר צפוף שאתם מעוניינים להפוך למרווח יותר, הפתרון עבורכם הוא ארונות הזזה לנוער. למה דווקא ארון עם דלתות הזזה ולא דלתות שנפתחות על ציר? נכון, המסילות עלולות לצבור אבק ולכלוך מה שלא קורה בארון ציר, אבל ארונות הזזה לפי מידה מאפשרים ניצול יעיל ונכון יותר של חלל החדר, ומאפשרים הצבת רהיט, בין אם מיטה או שידה קרוב יותר לדלת הארון. בדלתות ציר צריך להתחשב בגודל הדלת ושהרהיטים הנוספים לא יחסמו לה את טווח הפתיחה. בנוסף, הצירים עלולים להחליד וידרשו החלפה, מה שיעלה יותר מניקוי סדיר של מסילות סמויות. ארונות הזזה תמיד יחסכו מקום בחדר.

הדברים שאתם צריכים לחשוב עליהם כשאתם בוחרים ארונות לחדר הנוער דומים למדי לבחירת ארונות לחדר שינה הורים. יש להתחשב במידות החדר בבחירת הגובה והרוחב של הארון, יהיה תלוי קודם כל בתנאי החלל והחדר, אך גם ברצונם של הדיירים. מומלץ להגיע לחברת עץ לדעת בירושלים ביחד עם בני הנוער, וכל בני המשפחה ביחד עם המומחים של עץ לדעת יוכלו לבחור את העיצוב המתאים. 

כך למשל יש כאלה שיסתפקו בארון קטן עם שתי דלתות, אך יש כאלה שירצו ארון בגדים 3 דלתות הזזה, או אף יותר מזה. הדבר החשוב ביותר הוא לבנות את הארון באופן שיתאים גם לגיל הנוער - 14, 15, או 16, ויתאים גם כשבני הנוער מתגייסים לצבא ואף לגיל 21 אחרי השחרור, לזמן הנוסף שבו הם נשארים בבית.

ארונות הזזה לנוער צריכים לתכנן מחומרי הגלם הטובים ביותר, כדי שיעמדו במבחן הזמן. מבחינת עיצוב הארון אפשר לשלב בין מספר חומרים, כמו עץ מלא, זכוכית, או להחליט שאחת הדלתות תהיה מראה ובכך תשווה מראה גדול יותר לחדר וגם תחסוך צורך ברכישת מראה נפרדת. בין אם אתם מחפשים ארונות הזזה לנוער או ארונות חדר שינה הורים, פנו למומחים של עץ לדעת שייעצו לכם משלב הרעיון, דרך שלב התכנון ועד לסיום שלב הביצוע - לשביעות רצונכם המלאה והתחושה שהגשמתם חלום.
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: