עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

ארונות הזזה לפי מידה

בין אם אתם עוברים לדירה חדשה ובין אם משפצים ומשדרגים את החדר בדירה הוותיקה שלכם, אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב החדר הוא ארון חדר השינה שלכם. נכון, מדובר ברהיט בסיסי, אך הוא גם הדרך היעילה ביותר לאחסון החפצים שלכם ולהעניק מראה קלאסי ומסודר לחדר השינה שלכם. אך לא כל חדרי השינה באותו גודל, והפתרון הנוח ביותר לאחסון הוא ארונות הזזה לפי מידה.

למה דווקא ארון עם דלתות הזזה ולא דלתות שנפתחות על ציר? נכון, המסילות עלולות לצבור אבק ולכלוך, אבל ארונות הזזה לפי מידה מאפשרים ניצול יעיל ונכון יותר של חלל החדר, ומאפשרים הצבת רהיט, בין אם מיטה או שידה קרוב יותר לדלת הארון. בדלתות ציר צריך להתחשב בגודל הדלת ושהרהיטים הנוספים לא יחסמו לה את טווח הפתיחה. בנוסף, הצירים עלולים להחליד וידרשו החלפה, מה שיעלה יותר מניקוי סדיר של מסילות סמויות.

עיצוב ארונות הזזה, הגובה והרוחב שלו, יהיה תלוי קודם כל בתנאי החלל והחדר, אך גם ברצונם של הדיירים. כך למשל יש כאלה שיסתפקו במספר ארונות קטנים עם שתי דלתות, אך יש כאלה שירצו ארון בגדים 3 דלתות הזזה, או אף יותר מזה. חשוב לציין שמספר הדלתות לא חייב להיות קשור לגודל, ובהחלט אשרי עיצוב ארונות הזזה עם שתי דלתות שיהיו גדולים יותר מאלו עם שלוש או ארבע דלתות.

ארונות הזזה לפי מידה עשויים מחומרי גלם שונים, אך מומלץ לבחור ארונות שעשויים מעץ מלא. אמנם ארונות כאלו יקרים יותר מחומרי גלם אחרים, אך ההשקעה תחזיר את עצמה בכך שהם עמידים לאורך שנים רבות יותר. אלו גם ארונות חזקים ויציבים יותר. מבחינת עיצוב הארון אפשר לשלב חומרים נוספים, כמו למשל להחליט שאחת הדלתות תהיה מראה ובכך תשווה מראה גדול יותר לחדר וגם תחסוך צורך ברכישת מראה נפרדת.

כשאתם מחפשים ארונות הזזה לפי מידה, מומלץ לפנות לחברת עץ מלא, המתמחה בעיצוב ארונות הזזה, ומאפשרת עיצוב במגוון סגנונות, צוות החברה לא מאמין בתבנית קבועה מראש והלקוח יחליט בהתאם לצרכיו האם לתת משקל גדול יותר לכמות המדפים, או שאולי יש צורך גם במגירות או במתלים רבים לחולצות, חליפות או שמלות. צוות עץ לדעת ידע להתאים את הארון לדירה שלכם, האם תוך התחשבות במידות החדר, מיקום הרהיטים האחרים וניצול מקסימלי של החלל. פנו לצוות עץ לדעת וביחד תתאימו את הבחירות העיצוביות לאופי ולאווירה שלכם.
 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: