עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

בניית ארון בגדים

פעם, כשהיינו מחפשים ארון בגדים שתי דלתות או שלוש, היינו הולכים לחנות וקונים. יש היום לא מעט שעדיין נוהגים כך, הולכים לחנות כזו או אחרת ובוחרים לרכוש ארון מן המוכן. במקרים רבים, הם אוספים את החלקים עוד באותו היום ומרכיבים אותו בעצמם.

אך מי שרוצה ליהנות מארון מרשים ומעוצב, ארון בטעם אישי, יבחר באופציה של בנית ארון בגדים. הדבר מזכיר במידת מה בחירה של מטבח חדש, אף על פי שיש הבדל, שכן ארונות לבית הם דבר יותר בסיסי, פחות השקעה ובעלויות נמוכות יותר, ובכל זאת בניית ארון בגדים אישי הוא דבר הרבה יותר מרשים מאשר בחירת ארון בגדים מן המוכן.

בכלל, המחשבה על בניית ארונות לבית, ארונות לחדר, זה דבר הרבה יותר מעניין וייחודי, כשאנחנו מעצבים אותם בעצמנו ומזמינים נגר שיכין וירכיב אותם. יש את מי שמעדיף לבנות ולהרכיב לבדו, אך זה כמובן בתנאי שיש לו את הכלים והידע לשם כך, דבר שאין לכל אחד, ולכן בניית ארון בגדים באמצעות נגר היא האופציה הטובה ביותר. כעת עולה השאלה, מה צריך בשביל זה. כיצד עושים את זה בצורה נכונה. התשובה לכך היא די פשוטה.

בשלב הראשון, יש לבחון מה אנחנו צריכים, איזה סוג ארונות לחדר אנחנו צריכים. האם מדובר בארון בגדים שתי דלתות, או ארון בגדים שלוש דלתות, האם הארון אמור להיות רחב או צר, כמה מדפים ומגירות הוא יכיל, מה יהיה השטח של מתקני התלייה בארון, מה יהיה העומק שלו.

כל הפרטים הנ"ל יוצבו על תוכנית הבנייה באופן כזה שאנחנו נוכל לדעת בוודאות כיצד לתכנן ולעצב את הארון בצורה אופטימאלית. הרעיון הוא שנוכל לאחסן בו את הדברים שלנו בצורה מסודרת ומאורגנת, בצורה נוחה, בין אם מדובר בבגדים, נעליים או כל פרט אחר.

בשלב השני של בניית ארון בגדים, אנחנו צריכים לבחור את סוג החומרים בהם נשתמש. אילו דלתות נתקין, באיזה גודל ובאיזו חלוקה, איזה צבע יהיה הארון, באיזה סוג עץ נשתמש ועוד. כל פרט כזה יעזור לנו גם בעיצוב הארון וגם לצורך השימוש בו.

נקודה חשובה נוספת היא, אם אנחנו רוצים להשתמש נכון בארון, עלינו לדעת האם החלקים בהם אנחנו רוצים להשתמש יהיו כאלה שאפשר להחליף או לתקן אותם בבוא העת, עלינו לצאת מתוך נקודת הנחה שיום אחד נצטרך לעשות זאת.

לסיום, אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על בניית ארון בגדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר, עץ לדעת החברה המובילה בארץ בתחום, תשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש על ארונות לבית וארונות לחדר. פנו אלינו עוד היום ותקבלו מאיתנו את כל המידע ההכרחי בנושא. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: