עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

בניית חדר ארונות

אצלנו תוכלו לקבל את חדר הארונות שחלמתם עליו
עם אותם החומרים במחירים מוזלים משמעותית מיתר חברות המטבחים!


פעם חשבנו שאופציית בניית חדר ארונות היא לוקסוס ששמור לעשירים בלבד. פעם היינו רואים את אלקסיס וקריסטל קרינגטון נכנסות לחדר הארונות שלהם שגדול יותר מדירה ממוצעת במרכז הארץ וקינאנו בהן, אבל גם במציאות הפחות עשירה שלנו הדבר אפשרי ובהישג יד, גם אם זה עיצוב חדר ארונות קטן - קטן אמנם, אך פרקטי. 

בדירות רבות, בעיקר בחדשות, ישנו חלל המוקדש לארונות. כמובן שאפשרי להכניס ארונות לחדר ארונות באופן מעוצב ושובה עין, אך אפשר גם אפשר לנצל את החלל באופן אחר עם הכנסת מדפים ייעודיים, מתלים לחולצות, מגירות נשלפות על מסילות ולעצב את החדר על פי החלומות שלכם.

מכיוון שכל חלל המוקדש לחדר ארונות בכל דירה נמצא במיקום שונה ובגדלים שונים, בניית חדר ארונות צריכה להתבצע באופן אישי ובהתאמה אישית. התאמה כזו מתחשבת במידות החדר, בגבהים ובעומקים, והנגר יוכל להתאים את המדפים והמחיצות באופן מושלם למידותיכם מבלי להשאיר שטח לא מנוצל שיגרום לתחושת פספוס או ויתורים. 

עיצוב חדר ארונות קטן יחסוך בהצבת ארונות ברחבי הבית ויפנה מקום בחדר השינה שלכם לריהוט אחר ויגרום לתחושה של חדר גדול יותר. אפשר להתאים את החלל לחדר השינה של ההורים, לחדרי ילדים ולכל חדר אחר. בניית חדר ארונות מתבצעת בהתאם לתקציב שלכם, והחדר יכול להיות בעיצוב בסיסי ביותר ופרקטי, ועד לעיצוב מפואר שיקנה לחדר הארונות מראה יוקרתי ומושך. 

כשאתם מחפשים ארונות לחדר ארונות אתם צריכים לפנות לנגרים מומחים בתחום, שצברו ניסיון וידע רב בהתאמה אישית של חדר הארונות. כאלה תמצאו בצוות של חברת עץ לדעת שממוקמת בירושלים. הצוות של עץ לדעת יבחר בשיתוף עם הלקוח את האביזרים השונים להשלמת המראה של חדר הארונות והם מכירים היטב את כל החידושים בתחום פתרונות האחסון, מעיצוב קלאסי ועד האופנות האחרונות בחום העיצוב.

בניית חדר ארונות צריכה להיות מותאמת גם לחדר שלכם מבחינת המידות, אך וגם לאופי שלכם ולצרכים שלכם. לכן, כשאתם זקוקים לחברה המתמחה בתחום אל תהססו לפנות לצוות חברת עץ לדעת. שם משתמשים רק בחומרי הגלם הטובים ביותר שעמידים לאורך שנים ארוכות. החברה מאפשרת עיצוב במגוון סגנונות, ואתם מחליטים איך יעוצב החלל שלכם בהתאם לאווירה אותה אתם רוצים להעניק לחדר שלכם. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: