עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

חדר ארונות קטן

אין זה סוד שבשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים בוחרים להשתמש בחדר ארונות קטן או גדול, על פני ארונות לחדר שינה. השימוש בחדר ארונות הוא מאוד פופולארי, שכן הוא הרבה יותר חסכוני, נוח ופשוט, כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר, מאשר שימוש בארונות רגילים, כפי שהיה נהוג להשתמש בהם בעבר.
חדר ארונות קטן או חדר ארונות גדול, בין אם הוא משרת את כל המשפחה או חלק ממנה, מאפשר לנו להוציא את כל הבגדים מהחדר וכן חפצים אחרים, ולאחסן אותם בחדר זה, בזמן שבחדר שלנו אנחנו משאירים נקי. אנחנו יכולים לאחסן בו רק רהיטים כגון מיטה, שידה, שולחן לימודים וזהו. כך החדר נשאר מסודר ונקי. כך אנחנו גם לא מכניסים בגדים לחדר השינה, לא צריכים בכל פעם לפנות מקום עבורם או מהם, כך אנחנו שומרים על מרחב סביר בתוך החדר.

צריך לומר שעם הזמן, אנחנו מכניסים יותר ויותר אלמנטים אל תוך חדר, ועל כן ארונות לחדר שינה, יכולים להפריע. הם תופסים מקום ומונעים מאיתנו מרחב גדול בו אנחנו יכולים להשתמש, בין אם זה לצרכים שלנו ובין אם זה לצורך אחסון חפצים מסוימים אותם אנחנו רוצים בחדר שלנו.
כאשר אנחנו מחליטים לתכנן ולבנות חדר ארונות קטן או חדר ארונות בכלל, עלינו לקחת בחשבון מספר דברים.

נקודה ראשונה, החדר צריך להכיל ארונות מסודרים על פי כמות המשתמשים בו. על פי רוב, נהוג ליצור מספר חדרי ארונות, חדר ארונות לחדר שינה הורים, חדר ארונות לילדים, ואז אין ערבוב בין הבגדים. כך גם אפשר לחלק בצורה נכונה את הארונות השונים בחדר, בין אם זה בין הגבר לאישה, או בין הילדים.

נקודה שנייה, החדר צריך להיות בנוי בצורה כזו שניתן לקחת מכל חלק בארון את הבגדים בצורה נוחה ופשוטה מבלי ליצור אי סדר ומבלי להסתבך. זה אומר שהבגדים צריכים להיות בגובה העיניים, זה אומר שצריכה להיות תאורה נוחה במקום, זה רק חלק שצריכה להיות הפרדה וכן הבגדים צריכים להיות מאוחסנים בצורה כזו שלא ידבק בהם אבק. זה נכון באופן כללי לגבי כל חדר הארונות.

נקודה שלישית, צריך לבחון שחדר הארונות לא תופס הרבה מקום בדירה, אחרת זה יכול לאבד מהמשמעות שלו ביחס לכמות השטח שארונות לחדר שינה תפסו. לכן צריכה להקים חדר ארונות קטן אך פרקטי.

אם אתם רוצים לדעת עוד על חדר ארונות או על ארונות לחדר שינה, זה הזמן ליצרו איתנו קשר. אנחנו בעץ לדעת מתמחים בכל מה שקשור לבניית חדר ארונות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם. פנו אלינו בטלפון או במייל ותקבלו מאיתנו את כל המידע בנושא. הצוות שלנו מחכה לפנייתכם. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: