עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

חנויות מטבחים בירושלים

פעם זה היה פשוט. המטבח היה צריך להיות פונקציונלי בלבד, עם ארונות, אזור להכנת האוכל לבישול ולאפייה, מקום למקרר, תנור וגז - וזהו. היום מדובר בחדר מרכזי בבית, וישנם אין-ספור רעיונות ועיצובים אפשריים, עם מאות נגריות וחנויות שמציעות לכם להרכיב את המטבח דרכן וכל אחת מציגה עצמה כמתמחה בעיצוב מטבחים מיוחדים.

כשאתם מחפשים חנויות מטבחים בירושלים, אתם מחפשים צוות מקצועי שיתאים את המטבח לא רק למידות של החדר בדירה או בבית שלכם, אלא גם לאישיות, לציפיות ולחלומות שלכם, אתם צריכים נגר בעל ניסיון רב, מומחה בתחומו שצבר ניסיון של שנים רבות ושל עיצובים מרובים. אחת הדרישות הפופולריות ביותר היום במטבחים, הוא מטבח מעוצב עם אי.

כשאנחנו חושבים על אי במטבח, אנחנו חושבים שצריך הרבה מקום ומטבח גדול. אולם אם תשאלו את צוות עץ לדעת, מהמומחים בחנויות מטבחים בירושלים, אפשר ליצור אי נוח לתפעול גם בשטח קטן יותר. בעץ לדעת מתמחים בעיצוב מטבחים מיוחדים, איכותיים ומעוצבים, עם איים למטבח וארונות מטבח מחומרי הגלם האיכותיים ביותר וברמת גימור גבוהה ללא פשרות. החברה מתמחה בביצוע מושלם של כל עבודות הנגרות, מספקת מבחר חומרי גלם ברמת איכות גבוהה ומשווקת מגוון רהיטים להרכבה עצמית. צוות החברה כולל נגרים מקצועיים, ותיקים ומנוסים המעניקים ייעוץ סבלני ומותאם אישית לכל לקוח עד להתאמת הרהיט העונה על צרכיו באופן אופטימלי.

לכן כשאתם מחפשים חנויות מטבחים בירושלים, פנו לחברת עץ לדעת, כי המטרה שלהם היא ליצור עבור הלקוחות מוצרים שמתאימים בדיוק לצרכים שלהם. שם יעשו כל שיידרש כדי לעזור לכם לשפץ את המטבח, לחדש את חדר הארונות וליצור את החללים הביתיים שתמיד חלמתם עליהם. 

כשאתם רוצים מטבח מעוצב עם אי תקבלו מבחר של חומרי גלם מכל הסוגים בהזמנה על פי עיצוב אישי בחירה ממספר סוגים של עץ מלא ואיכותי. אתם לא צריכים חנויות מטבחים בירושלים, אתם צריכים רק אחת - עץ לדעת, נגריית מטבחים מובילה. צוות החברה ישב ביחד אתכם משלב התכנון עד שלב הביצוע, ייעץ לכם וילך עם השאיפות שלכם בדרך למטבח החלומות שלכם לשביעות רצונכם המלאה והגשמת החלום שלכם.
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: