עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

מטבחים איטלקיים


אצלנו תוכלו לקבל את המטבח שחלמתם עליו
עם אותם החומרים במחירים מוזלים משמעותית מיתר חברות המטבחים!


בין אם אתם נכנסים לדירה חדשה לגמרי ובין אם אתם משפצים את הדירה שבה אתם כבר גרים, אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא המטבח. אם אצל ההורים ואצל סבתא שלנו המטבח היה חדר מבודד מהבית, מופרד בדלת כניסה, שלאף אחד חוץ ממי שמבשל אסור להיכנס אליו, היום המטבח הוא חלק מרכזי בדירה, פעמים רבות פתוח לסלון, והריחות והמראות פתוחים לכל. אחד מסגנונות העיצוב האהובים ביותר על הישראלים אלו הם מטבחים איטלקיים.

הסגנון הזה אהוב עלינו לא סתם: גם איטליה וגם ישראל הן מדינות ים-תיכוניות ובשני סגנונות הבישול אוהבים מאוד עגבניות ושמן זית והרבה הרבה עשבי תיבול. מטבחים איטלקיים מעוצבים בסגנון שמאמין שהמטבח הוא מלך הבית מצד אחד, אך העיצוב נעים ופשוט, שמטרתו לשרת את הבישול ולא משלב בתוכו סגנונות צעקניים. 

מי שמחפש מטבח בעיצוב נעים, יעיל ולא צעקני, ימצא את מבוקשי גם במטבח בסגנון אנגלי. אמנם אנו לא חולקים ים וחומרי גלם, אבל מטבח אנגלי כפרי נשאר כל הזמן באופנה ולא מדובר בטרנד חולף שישעמם אתכם בעוד שנתיים, כפי שקורה לא אחת באופנות של רגע. גם מטבח בסגנון איטלקי וגם מטבח אנגלי כפרי יעניקו לכם מצד אחד תחושה של משהו ישן, אהוב ומוכר, אך מצד שני יסופק לכם את מיטב האביזרים המודרניים, לבישול ואירוח מושלמים. 

בגלל שמדובר בחדר כל כך מרכזי שתופס מקום רב בחיי המשפחה המודרנית, חשוב מאוד לתכנן את המטבח ולרכוש אותו מאנשי מקצוע שיתפרו את המטבח למידותיכם - גם הפיזיות של המטבח עצמו וגם של החלומות שלכם. לכן, בין אם אתם רוצים עיצוב של מטבחים איטלקיים ובין אם מושך אתכם דווקא מטבח אנגלי כפרי, פנו למומחים של חברת עץ לדעת.

כשאתם חושבים על עיצוב בסגנון של מטבחים איטלקיים, אתם רוצים מטבח ברמה הגבוהה ביותר. בחברת עץ לדעת מתמחים בבניית מטבחים לפי הזמנה אישית. החברה עובדת עם אדריכלים ומעצבים, והצוות המקצועי מחכה בשמחה להעניק לכם ייעוץ ועזרה בתכנון המטבח החדש שלכם. אל תהססו לפנות לצוות של עץ מלא בכל שאלה וללא התחייבות, עד שתגשימו את החלום למטבח שלא תרצו לצאת ממנו.
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: