עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

מטבחים כפרים

כאשר אנחנו חושבים על מטבחים כפרים, אנחנו נוהגים לחשוב בדרך כלל על מטבחים מעץ, מטבח אגוז אפריקאי או מטבח מסוג עץ אחר ובצדק, שכן רוב המטבחים הכפרים עשויים מעץ כזה או אחר, זה מה שעומד בבסיס המטבח, מבחינת החומר וכן מבחינת האיכות, הסגנון והעיצוב.

אך האמת היא, שמטבחים כפרים יכולים לכלול גם אלמנטים של מיטבחים מודרנים. במילים אחרות, כשאננחונ רוצים לרכוש מטבח כפרי ולהרכיב אותו, אין לנו מה לחשוש שמא המטבח לא יתאים למבנה המודרני הייחודי של הבית, אין לנו מה לחשוש שאנחנו משנים באופן ניכר את העיצוב של הבית. זה לא כך, מאחר וגם במטבח כפרי אפשר למצוא אלמנטים מודרנים וגם במטבח כפרי אפשר להתגמש ולעשות שינויים כאלה ואחרים.

דוגמא טובה לכך הוא התקנת מטבח מעוצב עם אי. כיום מרבית המטבחים מגיעים עם אי במרכז המטבח או בחלק אחר שלו. התקנה של אי כזה, אמורה לספק לנו תשובה, הן למבנה המטבח שהוא הרבה יותר צר ומצומצם מאשר מטבוח רגיל. כמו הן היא אמורה לספק לנו תשובה עבור משטחים עבודה ופתרונות אחסון שאין לנו כלים כיצד לייצר ולהשתמש בהם בצורה אחרת.

מטבחים כפרים, כפי שלמדנו להכיר מהמציאות ומהסרטים, הם מטבחים מרוכזים יותר, מטבחים עם עץ מלא, עץ כבד, אשר יוצר של סגירות, כמו כן מדובר במטבח שהרבה פחות קל לשנות אותו לאורך זמן, הוא יוצר עיצוב כפרי, מחוספס וסגור. לעומת מיטבחים מודרנים אשר הרבה יותר מרווחים, הרבה יותר מינימליסטיים, קל יותר לפתוח אותם, ואפשר להשתמש בהם בדרכים ובצורות שונות.

נקודה חשובה שצריך לשים אליה ביחס למטבחים כפרים, המטבחים מגיעים בצורות שונות, כך הם מגיעים עם סוגי עץ שונים. סוג העץ שיקבע לשימוש, הוא בהתאם ליכולת השימוש במטבח, מבחינת חומר, יכולת העיצוב שלו מבחינת החדר, וכן לאופן בו אנחנו יכולים להתאים את האלמנטים השונים במטבח לרקע.

עלינו לזכור כל הזמן, שלא מדובר במיטבחים מודרנים, מדובר במטבחים שבנויים אחרת, אופי הבנייה הוא שונה, כך גם אופי העיצוב. אנחנו רגילים להתייחס למטבח מודרני, אך ברגע שאנחנו בוחרים מטבח כפרי אנחנו צריכים לדעת להתייחס אליו ככזה ולבצע את ההתאמות הנדרשות, על מנת שלא נמצא את עצמו חסרי תשובה ומבלי יכולת ליצור את השילוב שמתאים לנו מבחינת העיצוב וכן מבחינת השימוש הפרקטי במטבח.

לסיום, אם אתם מחפשים מטבחים כפרים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. עץ לדעת החברה המובילה בישראל בתחום בנייה והרכת מטבחים. צרו איתנו קשר עוד היום וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. פנו אלינו במייל או בטלפון והצוות שלנו יעזור לכם לבחור את מטבח החלומות שלכם. 
 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: