עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

מטבח אנגלי כפרי

נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:


אם היינו צריכים לחלק את עולם המטבחים לשני חלקים עיקריים, אז אין ספק שבחלק היו עומדים בראש מטבחים מודרניים מעוצבים, מטבחים שאפשר למצוא היום כמעט בכל בית, מטבחים שזוכים להצלחה גדולה, הן בגלל העובדה שמדובר במטבחים פרקטיים, מינימליסטיים, מטבחים שמתאימים למאה ה-21.

החלק השני היה כולל מטבחים קלאסיים, מטבחים כפריים, ביניהם למשל היינו מוצאים מטבח אנגלי כפרי, מטבח כפרי צרפתי ועוד. מטבח כזה, מטבח בסגנון עתיק, מתייחס לא רק לצד הפרקטי של השימוש בו אלא גם למאפיינים אחרים, מאפיינים של נוכחות. מדובר במטבחים עם עיצוב יותר כבד, יותר נוכח בשטח, אך חשוב לומר, מטבח אנגלי כפרי הוא לא פחות פרקטי ממטבחים מודרניים מעוצבים, כנ"ל לגבי מטבח צרפתי, מדובר במטבחים שיש בהם מגוון רחב של פתרונות אחסון שאנחנו יכולים לעשות בהם שימוש נרחב ונכון.

מטבח בסגנון אנגלי, הוא מטבח שונה מהמטבח הכפרי שאנחנו מכירים, מאחר והוא פחות מחוספס, הוא הרבה יותר ישר, חלק, הרבה יותר נקי. הרבה פעמים מטבח אנגלי כפרי הוא מטבח עם דלתות בצבע לבן, מטבח עם ידיות קלאסיות, מרווח יותר מאשר מטבח כפרי רגיל, עם זאת הוא עדיין לא דומה למטבח מודרני, בו יש חשיבות גדולה לשטח, הן בכל הקשור להפרדה בין החלקים השונים של המטבח והן בכל הקשור לשטחי העבודה עצמם.

מטבח אנגלי כפרי הוא מטבח אשר אנחנו יכולים למצוא, בבתים קטנים, אגב באנגליה אנחנו נמצא אותם לא רק בכפר, אלא גם במבנים רבים בעיר, בפרט במבנים פרטיים. כך גם בארץ, הרבה פעמים, בעוד מטבחים מודרניים תופסים את מקומם במבני מגורים משותפים, דירות חדשות, הרי מטבח אנגלי כפרי ובכלל מטבחים כפריים, מתאימים יותר, כפי שאנחנו יודעים למבנים פרטיים.

יש לכך סיבות שונות, החל מהעובדה שבבית פרטי, אין את האחידות אשר קיימת בדירות שנבנות בבניין, מבחינה כלכלית הרבה יותר יקר להתקין מטבח כפרי רגיל או מטבח אנגלי כפרי מאשר מטבח מודרני אחיד, נקודה נוספת היא שיותר אנשים מעדיפים מטבח מודרני ולכן מראש הקבלנים מעדיפים להתקין מטבח כזה ולא בהכרח מטבח כפרי. במיוחד אם מדובר במבנים עירוניים אשר הרבה יותר לענות על דרישה של כל אחד מהלקוחות.

נקודה אחרונה, מטבח אנגלי כפרי הוא מרשים, ייחודי, ומאחר והוא גם יקר יותר, אז נדרש הרבה יותר בשביל לשמור עליו, דבר שהוא לא תמיד מתאים לכל אחד.

לסיום, אם אתם מעוניינים במטבח אנגלי כפרי, צרו איתנו קשר. חברת עץ לדעת תשמח לעמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שאלה. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו במייל או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.