עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

מטבח בסגנון כפרי

אף על פי שבשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא לא מעט דגמים ייחודים של מטבחים, דגמים מודרניים, הרי שלא מעט אנשים בוחרים להתקין, הן כשהם בונים בית חדש או משפצים בית ישן ומחליפים בו את המטבח, דווקא מטבחים קלאסיים, מטבחים בסגנון של פעם.

מבין הדוגמאות האידאליות להתקנת מטבח קלאסי, הוא מטבח בסגנון כפרי, קרי מטבח עשוי עץ אשר מכסה את כל השטח ומעניק תחושה ייחודית, חוויה אחרת אשר אין כדוגמתה בשום מקום. מדובר על מטבח בסגנון כפרי אשר יכול להוות גם מטבח אינטגרלי, שכן הוא משתלב עם הסלון וכן עם מרפסת שירות, וכן הוא יכול להיות מטבח שעומד בפני עצמו.

מטבח בסגנון כפרי, יכול להיבנות על פי הבסיס של מטבח אנגלי או מטבח צרפתי. בעוד המטבח האנגלי הוא לבן, ישר, חלק, הרי שמטבחים כפריים מעוצבים בסגנון צרפתי, הוא מטבח מעץ מלא, עץ בהיר על פי רוב, מחוספס, מדובר במטבח עם אי במרכז, פתרונות אחסון פרקטיים, מטבח הרבה יותר נוח ופשוט לשימוש.

הבחירה במטבח בסגנון כפרי נובע מסיבות שונות, ראשית, מבחינת עיצוב מדובר על מטבח ייחודי, שונה מכל המטבחים שאנחנו מכירים, בוודאי כשמדובר במטבח מודרני אשר מוכר לנו במבנים חדשים והרבה פעמים, מדובר על מטבח חסר אישיות ואופי, בוודאי שהוא איננו דומה למטבח כפרי.
שנית, מטבח בסגנון כפרי יכול לשמש כמטבח אינטגרלי, במובן הזה שגם שאר הבית יכול להיות בסגנון כפרי, זה נכון בפרט לבתים פרטיים, במקרה כזה אנחנו יכולים ליצור שילוב בין חלקי הבית השונים, אנחנו יכולים ליצור חיבור שיראה טבעי לחלוטין. בין אם זה בצבע, בחומר ואף במבנה.

שלוש, מטבח בסגנון כפרי הוא מאוד פרקטי, אנחנו יכולים ליצור מטבח מודולארי, כך שנוכל להשתמש בחלקים מסוימים שלו רק בעת הצורך והם לא יפריעו ולא יפגמו בעיצוב של המטבח.
מטבחים כפריים מעוצבים מגיעים, כאמור, בצורות שונות, עלינו לבחור את הצורה המועדפת עלינו בהתאם לאופי וסגנון המבנה, וכן בהתאם לגודל שלו. לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מטבח בסגנון כפרי בכל גודל וצורה שהיא, ועל כן אנחנו יכולים ליצור את החיבורים המתאימים כך שהמטבח יהיה מתאים לצרכים שלנו.

לפני סיום חשוב לומר, התקנת מטבח כפרי, מתבצעת על פי תוכנות הדמיה שונות, תוכנות אשר מאפשרות לנו לראות כיצד המטבח ייראה בשטח, בזמן שאנחנו מתקינים אותו על אמת.
לסיום, אם אתם מחפשים מטבח בסגנון כפרי, אתם מוזמנים לפנות אלינו, עץ לדעת, ואנחנו נספק לכם דגמים שונים של מטבח בסגנון כפרי. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור את מטבח החלומות שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון או באינטרנט, ותוך זמן קצר תהנו ממטבח מרהיב ואיכותי, שישרת אתכם זמן רב. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: