עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

מטבח בסגנון עתיק


לצד הפופולריות של מטבחים מודרניים במראה תעשייתי-מתכתי, בשנים האחרונות חלה עלייה בפופולריות דווקא של עיצוב מטבח בסגנון עתיק. בין אם מדובר בזוגות צעירים שגרים בדירה המשותפת הראשונה שלהם ובין אם מדבר במשפחה שמשפצת מטבח או משפרת דיור, רבים מהם חושבים על מטבחים כפריים.

החיים המודרניים מריצים אותנו ממקום למקום וכל הזמן יש תחושה של מרדף אחרי הזמן. קמים מוקדם בבוקר, שולחים את הילדים למסגרות הלימוד, מנסים לא לאחר לעבודה, אחר הצהריים חוגים, שיעורים, ארוחת ערב, ריאליטי בטלוויזיה, הכול מהר וכל הזמן יש תחושה שאין זמן. מטבח בסגנון עתיק מעניק תחושה של חמימות ונוסטלגיה, אווירה של מסורת משפחתית ותחושה של זמן איכות שהמתכת והחדש לא יכולים לתת.

ישנם מספר סגנונות עתיקים וכל מקום בעולם מתאפיין בסגנון משלו. אחד העיצובים הנקיים והיפים למטבח שכזה, הוא מטבח אגוז אפריקאי. זהו שימוש מעץ אגוז מאפריקה בסגנון מסיבי שמשדר חום ופשטות במובן הכי טוב של המילה.

בין אם אתם בונים מטבח חדש מהיסוד או מעוניינים לשפץ את המטבח הקיים שלכם, כדאי לפנות לאנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר. כאלה תמצאו בצוות החנות עץ לדעת שנמצאת בירושלים. בצוות מנוסים מאוד בתכנון מטבחים כפריים, וכשאתם רוצים מטבח בסגנון עתיק כדאי לכם לפנות אליהם.

לא משנה באיזה סגנון תבחרו, בין אם זה מטבח אגוז אפריקאי או כל מטבח בסגנון עתיק אחר, צוות החנות יעניק לכם ליווי מקצועי ויעיל בבחירות שלכם, ויעניק לכם ייעוץ מלא משלב התכנון דרך שלב הבנייה ועד לשלב ההתקנה. רמת הגימור של מטבחי עץ לדעת היא הגבוהה ביותר שקיימת, עם הבטחה לשימוש בחומרי הגלם הטובים והעמידים ביותר. 

אל תהססו לפנות עוד היום לצוות החנות, שפתוח לכל מחשבה יצירתית וחלום של הלקוחות. אתם לא יצירתיים ומתקשים בתכנון המטבח? אל דאגה - צוות החנות יעזור גם בזה. ביחד תוכלו לשבת ולתכנן את המטבח על כל הפרטים החשובים שבו. היום המטבח הוא חלק מרכזי מהבית ופעמים רבות האירוח מתקיים בו ולא בסלון, ולכן בחנות עובדים אנשי מקצוע בשיתוף פעולה מלא עם אדריכלים ומעצבים שביחד יעזרו לכם להגשים את החלום למטבח כמו שתמיד רציתם.
 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: