עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

מטבח עם אי

רוצים לבשל כמו באיטליה? רוצים להרגיש במטבח שלכם כאילו אתם ברומא או מילאנו? מן הסתם, בשביל לבשל כמו שפים איטלקיים, צריך ללמוד, אך אתם יכולים להתחיל, בתור צעד ראשון, ברכישת מטבח איטלקי, מטבח קלאסי עם מראה יוקרתי.

אנחנו שמענו וקראנו רבות על מטבחים כפריים,  מטבחי פרובנס או מטבחים אנגליים קלאסיים, אך לצידם אנחנו יכולים למצוא מטבח עם אי, אשר לא פעם מוכר לנו גם כמטבח איטלקי, בזכות העובדה שהוא כולל מרכיבים שונים של עיצוב אשר מגיעים מאיטליה. כאן המקום להזכיר, שמאפיינים רבים שנכללים בעיצוב והרכבה של מטבח, דוגמא שיש ועץ, מגיעים אלינו מאיטליה ועל כן זה אך טבעי, שאנחנו נוכל למצוא מטבח איטלקי ברשימה של אותם מטבחים קלאסיים, ושהוא יתויג כמטבח יוקרתי.

מטבח עם אי הוא סוג המטבח הפופולארי ביותר היום. הרעיון הוא מאוד פשוט, נהוג להתקין מטבח על שני קירות, ברוב המטבחים האיטלקיים, מדובר על התקנה גם למטה וגם למעלה. כאשר בנוסף, יש אי אשר עומד במרכז המטבח, ויש בו ארונות שונים שמשמשים כפתרונות אחסון למטבח, ומצד שני, יש בו משטחי עבודה עליהם אפשר לבשל ולהכין דברים שונים. במקרים רבים, מעל האי, אנחנו נמצא מתקני תלייה שונים אשר יוצרים אולי עומס בעין, אך הופכים את השימוש במטבח להרבה יותר פרקטי ונוח.

חשוב לציין, מטבח עם אי הוא הרבה יותר נוח לשימוש מאשר מטבח רגיל, מאחר והחלוקה בו הרבה יותר נוחה ופשוטה לשימוש במטבח. כמו כן צריך לומר, שמטבח איטלקי, מטבח קלאסי, מאופיין בכך שהוא כולל אלמנטים של עץ וזכוכית. אנחנו נמצא בו ארונות שונים בהם ארונות עם דלתות זכוכית אשר ניתן לאחסן כלי מטבח יוקרתיים, אשר אנחנו רוצים גם לשמור עליהם וגם לחשוף אותם לעיני כל.

מטבח עם אי הוא כאמור, הרבה יותר נוח ונעים לשימוש מאשר מטבח רגיל ולו מהסיבה  הפשוטה, אנחנו יכולים לעשות בו שימושים שונים ונוחים, לעבוד בו זמנית במספר מקומות, בפרט אנחנו יכולים לעבוד בו במקביל עם עוד מספר אנשים וכל זה מבלי להפריע אחד לשני. זה הופך את חווית הבישול להרבה יותר נעימה ופשוטה. קל לנו להכין את האוכל מהר יותר, ואנחנו יכולים להכין ארוחות גדולות לחברים או בני משפחה בצורה פשוטה ונוחה. על כן, נהוג להשתמש במטבח כזה במגוון רחב של מבני מגורים ומבנים אחרים.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על מטבח עם אי או על מטבח איטלקי, זה הזמן ליצור איתנו קשר. צוות עץ לדעת שמח לעמוד לרשותכם, אנחנו נספק לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחרי אטרקטיבית עבורכם וכן תוכלו ליהנות מקטלוג עשיר של מטבחים יוקרתיים, מטבחים איטלקיים קלאסיים. פנו אלינו עוד היום. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: