עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

מטבח קלאסי

כשאתם חושבים על מטבח קלאסי, אתם חושבים על ריחות של ילדות, על סבתא, אמא או דודה שהרגע סיימו להכין תבשיל מנחם או עוגה שבא לכם לקפוץ עליה ולחסל אותה. בניגוד לטרנדים ואופנות מתחלפות, המטבח הקלאסי לא מתיישן ותמיד נעים לחזור אליו ולזיכרונות שהוא מעלה בנו.

מטבח קלאסי מקנה אמנם תחושה ביתית חמימה ונוסטלגית, אך עם זאת מדובר בעיצוב יוקרתי. כשאתם מעצבים מטבח חשוב שתזכרו שמדובר במקום שבני הבית נפגשים בו - בין אם לזמן קצר בהכנות של הבוקר לפני יום העבודה והלימודים, ובין אם מדובר בזמן ארוך יותר כמו בארוחות סוף השבוע או כשמארחים בחגים ובאירועים שונים. לכן חשוב לשמור על אלמנטים עיצוביים נוחים ומזמינים שיקנו אווירה נכונה ונעימה.

אחד המאפיינים הבולטים של המטבח הזה, הם מטבחים מעץ מלא. משפחות רבות מעדיפות את העיצוב הזה על פני העיצוב המודרני שמתאפיין בתעשייתיות, ומשדר אווירה משרדית הרבה יותר מאשר מקום מפגש לכל המשפחה. מטבח שבנוי מחומרי גלם איכותיים ועמידים לאורך זמן וברמת גימור גבוהה, דורש מקצועיות ובקיאות רבה בתכנון ובעיצוב המטבח, ושלבי התכנון והביצוע מחייבים את בעל המקצוע להכיר את תכונות העץ איתו עובדים.

כשאתם מחפשים חברה שמתמחה במטבחים בירושלים, פנו לחברת עץ לדעת. בחברה מתמחים במטבח קלאסי וידעו להתאים מטבחים מעץ מלא שיתאימו לדירה שלכם, לאופי שלכם ולאלמנטים העיצוביים הדרושים לכם. שום דבר לא יכול להתחרות בחום והיופי שיעניק לכם מטבח בסגנון הזה, ולכן ניסיון להשתמש בתחליפים זולים או באנשי מקצוע שאינם בקיאים בשימוש בעץ מלא עלול להסתיים במפח נפש, שגם יכביד על הארנק.

בעץ מלא מחזיקים בצוות מקצועי ומיומן שישמח לשבת אתכם משלב תכנון המטבח ועד התקנתו, תוך הבטחת שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר שיישמרו לאורך זמן ובמחירים הוגנים. מטבח קלאסי צריך לתכנן עד הפרטים הקטנים ביותר, לפונקציונליות מלאה של הארונות ואביזרי המטבח האחרים, ובעזרת הדרכת הצוות המקצועי תוכלו לשמור על המוצר באיכות מקסימלית לשנים ארוכות ורבות.
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: