עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

נגריות מטבחים

אחת השאלות שאנשים רבים שואלים את עצמם כשהם מתכוונים לרכוש מטבח חדש, בין אם זה לבית שנמצא בתהליך בנייה או בית שנמצא בתהליך שיפוץ מתקדם היא, האם לרכוש מטבח אצל נגריות מטבחים או שמא לחפש חנות מטבחים ולרכוש מטבח מן הקטלוג.

אנחנו יכולים למצוא, כידוע, מטבחים מעוצבים בצורה מרשימה ומיוחדת, כאן וגם כאן. עיצוב מטבחים יוקרתיים זו אומנות ובין אם אנחנו בוחרים לעשות זאת דרך נגריות מטבחים ובין אם אנחנו בוחרים לעשות זאת דרך חנות מטבחים, הרי שבשני המקרים אנחנו יכולים ליהנות ממטבח מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת, אשר תשרת אותנו גם מבחינת העיצוב וגם מבחינה פרקטית, קרי מבחינת השימוש במטבח.

ההבדל בין נגריות מטבחים לחנות מטבחים היא, היכולת שלנו לשלוט על התהליך. נכון שבאופן מעשי, אם אנחנו מחליטים לרכוש בארונות מטבח מעוצבים בחנות, הרי שיהיה לנו הרבה יותר קל ומהיר, לקבל את מה שאנחנו רוצים, מאחר וכל מה שאנחנו צריכים זה לקבוע מועד מוסכם, המתקינים יגיעו ויתקינו לנו את המטבח, בהתאם למידות שהם ייקחו קודם לכן או שאנחנו נציג בפניהם.

אך באופן מעשי, בעבודה עם נגריות מטבחים אנחנו שולטים הרבה יותר על התהליך מבחינת עיצוב והכנה. אנחנו יכולים להחליט כיצד נרצה לעצב את אותן ארונות מטבח מעוצבים, אנחנו יכולים לקבוע אילו אלמנטים נרצה להכניס אל תוך העיצוב, היכולת שלנו לשלוט על התהליך היא גבוהה יותר מאשר בתהליך בו אנחנו קונים מטבח מן המוכן. כאן אנחנו בוחרים גם את סוג העץ והחומרים האחרים בהם נשתמש בעת התקנת המטבח והשימוש בו.

נקודה חשובה נוספת שאנחנו צריכים להתייחס היא איכות. ברגע שאנחנו משתמשים בנגריות מטבחים לצורך עיצוב והתקנת מטבח, הרי שאנחנו נהנים ממטבח ייחודי, לא מטבח שנוצר מתוך קטלוג, מתוך פס ייצור. זה מאפשר לנו ליהנות מאיכות עיצוב מטבחים יוקרתיים גבוהה יותר, זה גם מאפשר לנו לשלב את המטבח בצורה הרבה יותר מרשימה בחלל החדר מאשר מטבח רגיל. שכן אנחנו מבצעים את ההתאמות הנדרשות לשם כך.

עלינון לבחור לשם כך, ארונות מטבח מעוצבים, עם כל המשתמע מכך, מגירות מתאימות, עלינו להכריע בשאלה אם אנחנו רוצים אי במרכז המטבח או לא, וכן על עוד שורה של שאלות שיכולות להשפיע על תהליך העבודה שלנו באופן כללי. בצורה כזו נוכל ליצור מטבח שישרת אותנו תקופה ארוכה.

אם אתם מחפשים נגריות מטבחים ברמה גבוהה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, עץ לדעת, המקום המוביל עבור עיצוב מטבחים יוקרתיים. פנו אלינו עוד היום בטלפון או במייל, והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אתם מוזמנים לקבל מאיתנו מידע מקיף על עיצוב מטבחים, סוגי מטבחים, סוגי עצים ועוד. נשמח לעזור לכם בכל שלב ושלב בתהליך. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: