עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

עיצוב ארונות הזזה

כשאנחנו נכנסים לחדר שינה, בין אם זה חדר שינה של הורים או חדר ילדים, יש מספר נקודות שאנחנו שמים לב אליהן, בטרם אנחנו מחליטים אם מדובר בחדר שמעוצב על פי הטעם שלנו, על פי הסגנון שלנו, האם מדובר בחדר שינה אשר יכול להתאים לאופי שלנו.

אחת הנקודות הנ"ל, זה הארונות אשר מוצבים בחדר השינה. ארונות מעוצבים לחדר שינה, בין אם מדובר בארונות חדרי ילדים או חדר הורים, יכול להשפיע באופן מהותי על העיצוב של החדר, בגלל הגודל והנוכחות שלהם. זו אחת הסיבות מדוע רבים בוחרים לוותר על רכישת ארונות מעוצבים לחדר שינה ובמקום זה הם בוחרים בעיצוב חדר ארונות קטן או גדול. יש בכך היגיון, מאחר וחדר ארונות, העיצוב שלו מתייחס פחות לנראות ויותר לפרקטיקה של השימוש בחדר, ולכן אם נשקיע בעיצוב, זה לא יהיה מנקודת מבט, איך החדר נראה אלא איך אנחנו יכולים להשתמש בו.

לעומת זאת, עיצוב ארונות הזזה בחדר שינה, משפיע על הנראות של החדר, ואת זה אנחנו יכולים להשיג גם בלי ארונות מעוצבים לחדר שינה, אנחנו יכולים להסתפק בעיצוב של החדר בדרכים אחרות, ובמקום זה להשתמש באפשרות של עיצוב חדר ארונות קטן, חדר ארונות חדרי ילדים או הורים.

לא במקרה דיברנו על עיצוב ארונות הזזה, שכן על פי רוב, בוחרים האנשים להשתמש בארונות הזזה ולא בארונות רגילים, קרי כאלה שפועלים על ציר. ההסבר הוא, ארונות הזזה הרבה יותר נוחים ופשוטים לשימוש, הם הרבה יותר יעילים וקלים מאשר ארונות רגילים. הן מבחינת הפתיחה שלהם והן מבחינת הנראות, הרי שעיצוב ארונות הזזה מאפשר לנו להשתמש באופציה יותר פרקטית ונוחה מאשר ארונות רגילים.

כשאנחנו בוחרים באפשרות של עיצוב ארונות הזזה, אנחנו מסתכלים על השאלה, האם לבחור ארונות עם 2 דלתות או 3, במקרים מסוימים, במקרים של חדרים מאוד גדולים זה יהיה גם 4 דלתות. נקודה נוספת היא השאלה, האם מדובר על ארונות הזזה מלאים, כלומר עד התקרה, או ארונות הזזה חלקיים, כאלה שמגיעים לחצי גובה מהארון. מן הסתם, זה אומר שבחצי העליון, יהיה גם כן ארון הזזה אך הוא יעבוד בצורה שונה. זה מזכיר במידת מה ארון הזזה משרדי. עוד נקודה חשובה, היא שהארון צריך להיות בנוי מעץ איכותי וכמובן שצריכות להיות מותקנות עליו מסילות ברמה גבוהה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על עיצוב ארונות הזזה ובפרט על ארונות מעוצבים לחדר שינה, זה הזמן ליצור איתנו קשר, עץ לדעת עומדים לרשותכם בכל עת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת ונשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון או במייל והצוות שלנו ישמח לעזור לכם לבחור את הארון שמתאים לצרכים שלכם. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: