עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

עיצוב ארונות מטבח

אם בעבר לארונות המטבח היה תפקיד פונקציונלי בלבד, עיצוב ארונות מטבח היום חייב לכלול אלמנטים שישתלבו עם המטבח כולו, ואם מדובר במטבח פתוח - אז גם עם הסלון או חדר האירוח. לכן, בין אם מדובר בשיפוץ מטבח קיים ובין אם מדובר במעבר דירה תכנון המטבח החדש מאל"ף ועד ת"ו, עליכם לתכנן את המטבח בראייה כוללת של כל חומרי הגלם מהם הוא בנוי.

עיצוב המטבח דורש חשיבה. אם הקרמיקה שלכם חומה-אדומה, כדאי שלא תבחרו בארונות ירוקים שישדרו מראה צעקני ולא תואם. עיצוב ארונות מטבח אינה משימה קלה, מכיוון שצריך לחשו גם על אביזרי החשמל שבמטבח, מיקומם, משטח העבודה וכן הלאה - איך כולם ישתלבו זה בזה ויעניקו מראה זורם ומזמין, שיעשה לכם חשק לא רק לבשל אלא גם לארח.

כשאתם בוחרים ארונות מטבח מעוצבים אתם חייבים לזכור שלצד היופי שלהם, הם גם צריכים להיות עמידים לאורך זמן ומחומרי גלם איכותיים ומעל הכול - שימושיים. כלומר מעבר להיותם יפים ומושכים את העין, הם אמורים לשרת אותנו ביעילות שלהם וכמובן בנוחות התפעול. נכון, אפשר לקנות ברשתות מסוימות מטבחים מוכנים מראש, אך לא תמיד מדובר בחומרי הגלם הטובים ביותר ואם תצטרכו להחליף דלתות בעוד שנים בודדות, זול יהפוך ליקר. 

כשמדובר בעיצוב ארונות מטבח כדאי לפנות לאנשים המקצועיים ביותר בתחום, שצברו ניסיון רב בתכנון, בנייה והתקנה של ארונות מטבח מעוצבים. את זה תוכלו למצוא בחנות עץ לדעת, שמתמחה בעיצוב המטבח לפי הבקשות שלכם תוך התחשבות מלאה בשאר הדרישות העיצוביות, כמו מבנה החדר, האם הוא פתוח לסלון, אילו אלמנטים עיצוביים אחרים קיימים בדירה דורשים התייחסות, וכן אם אתם עובדים עם מעצבים או אדריכלים - הצוות של עץ לדעת יעבוד עמם בשיתוף פעולה מלא.

אז אם אתם בונים מטבח חדש או משפצים את הקיים, פנו לעץ מלא לעיצוב ארונות מטבח לפי טעמכם ודרישותיכם. הצוות ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניק לכם ליווי מלא עד שהמטבח יושלם ותוכלו להשתמש בו להנאתכם ולשביעות רצונכם המלאה
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: