עץ לדעת - נגרות בהתאמה אישית
072-33-80-737
phone6, phone, contact, telephone, support, call
מטבחים מעוצבים | פרזול | ארונות קיר
הגלגל 1, אזה"ת תלפיות, ירושלים

עיצוב ארונות

 
פעמים רבות קורה, כשאנחנו מעצבים את חדר השינה אנחנו "שוכחים" מהארונות. אנחנו בוחרים סט יפה של מיטה ושידות תואמות, אבל מתייחסים לארון כאל מוצר שתפקידו פונקציונלי בלבד לאחסון הבגדים והאביזרים שלנו שלא אמורים להיות גלויים אלא מאחורי דלתות סגורות.
וכך יוצא שנכנסים לחדר שינה יפהפה, אך הארון הורס את המראה הזורם והנעים של החדר בו אנו מבלים שעות ארוכות.
עיצוב ארונות הוא דבר שאסור להזניח, ובכך נעניק לחדר השינה מראה הרמוני שיהפוך גם את השינה לנעימה יותר.

ארונות מעוצבים לחדרי שינה עוזרים כמובן למראה מסודר יותר של החדר, אך גם מעניקים שקט נפשי ורוגע. עיצוב ארונות כולל גם את המראה החיצוני של הארון, כלומר כמה דלתות יהיו לו, מאילו חומרים הוא ייבנה, האם הדלתות יהיו על ציר או הזזה והאם הוא יכלול מראה, אך גם את המראה הפנימי של הארון, כלומר כמה מדפים יהיו בתוכו, האם הוא יכלול גם מגירות וכמה, וגם האם הוא יכלול מוט תלייה למעילים, חולצות, חליפות ושמלות, ומה יהיה גודל של כל אזור בארון. 

אין כמעט בית בלי ארון וכשאנו בוחרים ארונות לבית אנחנו צריכים לעשות עבודת הכנה. אמנם רבים מאיתנו מסתפקים ללכת לאחת מהרשתות הגדולות ולבחור ארון מוכן מראש, אך כדי לבצע התאמה מלאה לחלל שבו יוצב הארון, עלינו לדעת מהן מידותיו המדויקות של החדר, היכן בכוונתנו להציב את הארון, מהו הריהוט הנוסף שבחדר - היכן הרהיטים ממוקמים ומהי פלטת הצבעים שהם, על מנת שהצבעים והעיצובים ישלימו אחד את השני ויתנו מראה זורם, לא צעקני ולא מתאמץ. 

בחברת עץ לדעת מתמחים בתחום עיצוב ארונות, ושם עובדים מול חברה לייצור דלתות לארונות בגדים, כשהמוצרים מגיעים במבחר עיצובים חדשניים לבחירתכם. כחברה המתמחה בארונות מעוצבים לחדרי שינה לקוחות החברה נהנים ממוצרים ומשירותים משלימים, כמו למשל מדלתות מעוצבות במבחר גוונים וצבעים, דלתות מעץ אמיתי, ייעוץ, תכנון וייצור של דלתות לפי צורכי הלקוח וכמובן מדלתות הזזה עם או בלי מראה. 

בניית ארונות לבית צריכה להיות מותאמת לחדר שלכם וגם לאופי שלכם. עליכם להחליט האם אתם מעוניינים בארון על ציר נפתח או במקרים של צורך או רצון לחסוך מקום - להעדיף דלתות הזזה על מסילה סמויה. כשאתם זקוקים לחברה המתמחה בעיצוב ארונות כדאי שתפנו למומחים של חברת חברת עץ לדעת. שם משתמשים רק בחומרי הגלם הטובים ביותר שעמידים לאורך שנים ארוכות. החברה מאפשרת עיצוב במגוון סגנונות, ואתם מחליטים איך הארון ייראה בהתאם לאווירה אותה אתם רוצים להעניק לחדר שלכם. 
נגרות בעיצוב אישי!
מלאו פרטיכם וניצור קשר: